Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Wentylacje-Szczecin.pl - Wentylacja | Wentylacja Szczecin - Klimatyzacja Szczecin - systemy wentylacji i klimatyzacji w Szczecinie okapy przemysłowe okapy gastronomiczne | Wentylacje-Szczecin.pl

wentylacja_systemy
klimatyzacja_montaz
okapy_przemyslowe

Szybki Kontakt

mapa
WENTYLACJA KLIMATYZACJA
okapy przemysłowe, izolacje termiczne, separatory tłuszczu
montaż i serwis klimatyzacji
Szczecin-Rajkowo
72-005 Rajkowo
GPS: N 53.427669   E 14.465351
tel. 91 886 51 07
fax 91 482 89 11
kom. 604 224 664
email: wentraj@o2.pl

Na Stronie

Przebywa teraz 19 gości 

Produkcja Wentylacji

Produkcja wentylacji i elementów wentylacji

Wentylacja jest priorytetowym urządzeniem, które za główne zadanie ma zapewnienie komfortu i zdrowia osób, które przebywają w budynku. Produkcja wentylacji w naszej firmie w Szczecinie opiera się na wentylacji mechanicznej i grawitacji.

Doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie istnienia naszej firmy pozwalają nam na produkcję wentylacji o niestandardowych wymiarach. Każdą produkcję wentylacji na szczecińskim rynku dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Produkcja wentylacji w Szczecinie odbywa się dokładnie oraz solidnie. Produkcję naszej wentylacji opieramy na urządzeniach wiodących wytwórców urządzeń wentylacyjnych.

Zakres produkcji elementów wentylacji:

  • Tłumiki  kanałowe  prostokątne i okrągłe
  • Podstawy dachowe  i  cokoły  izolowane
  • Wyrzutnie dachowe  i  ścienne
  • Czerpnie dachowe  i   ścienne
  • Kanały i kształtki  wentylacyjne np.  trójniki , kolana, redukcje , itp.
  • Przepustnice wielopłaszczyznowe  i  jednopłaszczyznowe
  • Króćce  elastyczne  prostokątne  i  okrągłe
  • Skrzynki  rozprężne  do  anemostatów
  • Obróbki  blacharskie dla  budownictwa
  • Roboty  ślusarskie  konstrukcje pod  centrale  wentylacyjne , uchwyty pod  klimatyzatory  itp...

Dostawa wentylacji

Dostawa elementów wentylacji do miejsca montażu

Nasza szczecińska firma zajmuje się również dostawą elementów wentylacji. Dostawy wentylacji oraz elementów do jej wykonania stanowią bardzo istotną część wszystkich projektów wentylacyjnych. Nasza firma w Szczecinie zajmie się tym terminowo, aby realizacja zamówienia była zgodna z Państwa harmonogramem dnia. Realizujemy zamówienia na dostawę elementów wentylacji telefonicznie.

Zapewniamy wsparcie merytoryczne jak i późniejszą sprawną obsługę serwisową zakupionego sprzętu. Jeżeli nie są Państwo w stanie samodzielnie przewieźć zamówiony przez Państwa towar nasza szczecińska firma zajmie się dostawą wybranej przez Państwa wentylacji, wystarczy tylko wskazać wybrane miejsce dostawy a nasi pracownicy dowiozą wybrany towar.

Montaż Wentylacji

Montaż urządzeń wentylacyjnych i systemów wentylacji

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalny montaż systemów wentylacyjnych. Działamy na terenie całego Szczecina. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarantem wysokiej, jakości świadczonych przez nas usług. Montaż każdej wentylacji traktujemy indywidualnie, ponieważ każdy Klient jest dla nas priorytetem.

Naszym znakiem rozpoznawalnym jest jakość usług i innowacyjność rozwiązań, dzięki której zyskujecie Państwo wymierne korzyści finansowe. Dzięki dyskretnej zabudowie części wentylacyjnych i precyzję montażu i jakości materiałów, nasze instalacje wentylacyjne są najwyższej klasy,  gwarantuje to prawidłowe funkcjonowanie instalacji wentylacyjnej przez długi czas. Nasza firma w Szczecinie montuje elementy wentylacji według dostarczonych rysunków technicznych, o wymiarach niestandardowych oraz zaprojektowaną przez nas według indywidualnych potrzeb.

Serwis Wentylacji

Serwis urządzeń wentylacyjnych i systemów wentylacji

Serwis wentylacji jest bardzo istotny w prawidłowym utrzymaniu sytemu wentylacyjnego, ponieważ wentylacja różnych marek, zarówno tych mniej renomowanych jak i najlepszych na rynku, wymagają regularnych konserwacji i czyszczenia. Nasza firma w Szczecinie oferuje Państwu taki serwis w celu zachowania czystości. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się niezawodną i komfortową pracą wentylacji. Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w zakresie serwisu wentylacji.

Nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia i szkolenia. Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę o dowolnej dla Państwa porze dnia na terenie całego Szczecina. W okresie szczególnego natężenia prac mogą Państwo liczyć na naszą załogę rezerwową, która pozwala nam nie tylko utrzymać jakość naszych usług, ale także dotrzymać umownych terminów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda realizacja jest szczegółowo konsultowana z klientem. Dzięki takiemu podejściu produkt końcowy na pewno spełni Państwa wszelkie wymagania. Jesteśmy fachowcami na szczecińskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

klima

Copyright © 2010 www.Wentylacje-Szczecin.pl
Wykonanie © Fabryka Stron    Projekt graficzny © YOOtheme & M. Drogosz    Validation to XHTML 1.0 and CSS 2.1

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 194170