Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Wentylacje-Szczecin.pl - Okapy warsztatowe | Wentylacja Szczecin - Klimatyzacja Szczecin - systemy wentylacji i klimatyzacji w Szczecinie okapy przemysłowe okapy gastronomiczne | Wentylacje-Szczecin.pl

wentylacja_systemy
klimatyzacja_montaz
okapy_przemyslowe

Szybki Kontakt

mapa
WENTYLACJA KLIMATYZACJA
okapy przemysłowe, izolacje termiczne, separatory tłuszczu
montaż i serwis klimatyzacji
Szczecin-Rajkowo
72-005 Rajkowo
GPS: N 53.427669   E 14.465351
tel. 91 886 51 07
fax 91 482 89 11
kom. 604 224 664
email: wentraj@o2.pl

Na Stronie

Przebywa teraz 13 gości 

Przemysłowe Okapy Warsztatowe

Produkcja i sprzedaż przemysłowych okapów warsztatowych

Okap warsztatowy stał się niezbędnym wyposażeniem, nie tylko, dlatego że oferta na rynku jest olbrzymia, ale i dlatego że nasze warsztaty są o wiele staranniej wyposażone a co za tym idzie są przyjaźniejsze dla pracowników i bezpieczniejsze. Nasza firma znajdująca się w Szczecinie zajmuje się montażem i wyrobem okapów warsztatowych na terenie całego Szczecina. Przy wyborze okapu należy w pierwszej kolejności kierować się tym aby okap cichy i ergonomiczny największej wydajności. Jeżeli szukają Państwo takiego właśnie sprzętu zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych okapów warsztatowych. Z pewnością będą one spełniały Państwa oczekiwania.

Nasza firma w Szczecinie posiada okapy warsztatowe wykonane ze stali nierdzewnej jak również miedziane i ze stali ocynkowanej. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem znajdującym się w Szczecinie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda realizacja jest szczegółowo konsultowana z klientem. Dzięki takiemu podejściu produkt końcowy na pewno spełni Państwa wszelkie wymagania. Jesteśmy fachowcami na szczecińskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

klima

Copyright © 2010 www.Wentylacje-Szczecin.pl
Wykonanie © Fabryka Stron    Projekt graficzny © YOOtheme & M. Drogosz    Validation to XHTML 1.0 and CSS 2.1

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 194165