Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Wentylacje-Szczecin.pl - Klimatyzacja | Wentylacja Szczecin - Klimatyzacja Szczecin - systemy wentylacji i klimatyzacji w Szczecinie okapy przemysłowe okapy gastronomiczne | Wentylacje-Szczecin.pl

wentylacja_systemy
klimatyzacja_montaz
okapy_przemyslowe

Szybki Kontakt

mapa
WENTYLACJA KLIMATYZACJA
okapy przemysłowe, izolacje termiczne, separatory tłuszczu
montaż i serwis klimatyzacji
Szczecin-Rajkowo
72-005 Rajkowo
GPS: N 53.427669   E 14.465351
tel. 91 886 51 07
fax 91 482 89 11
kom. 604 224 664
email: wentraj@o2.pl

Na Stronie

Przebywa teraz 18 gości 

Dostawa Urządzeń Klimatyzacji

Dostawa urządzeń klimatyzacyjnych na miejsce montażu

Nasza firma znajdująca się w Szczecinie zajmuje się sprzedażą montażem i dostawą systemów klimatyzacji wysokiej klasy, która zapewni komfort i bezpieczeństwo w Państwa biurach czy też domach. Dostawa klimatyzacji bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres znajdujący się na terenie całego Szczecina. Dokładamy wszelkich starań, aby urządzenia  dotarły do Państwa bezpiecznie, z zachowaniem wszelkich właściwości oraz najszybciej jak to tylko możliwe.

Przypominamy, że do każdej dostawy klimatyzacji wystawiamy fakturę VAT. Dostawy wentylacji odbywają się w wybranym przez Państwa dniu i porze. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Montaż Urządzeń Klimatyzacji

Montaż urządzeń i systemów klimatyzacyjnych

W budynkach wyższej klasy wentylację uzupełnia się o klimatyzację, czyli automatyczne manewrowanie wilgotnością i temperaturą powietrza, które utrzymuje stały komfort pracy. Dobrze wykonany projekt i montaż klimatyzacji znacznie podnosi komfort osobom przebywającym w budynku. Nasza firma w Szczecinie zajmie się profesjonalnym montażem klimatyzacji w każdym możliwym pomieszczeniu i na terenie całego Szczecina.

Aby klimatyzacja spełniała swoje funkcje i nie generowała niepotrzebnych kosztów, przed wyborem jego poszczególnych elementów warto skorzystać z pomocy specjalisty. Nasi wykwalifikowani projektanci obliczą wydajność klimatyzacji i zaprojektują sieć przewodów oraz zadecyduje o prawidłowym umiejscowieniu nawiewników. Tak wykonany montaż pozwoli Państwu cieszyć się klimatyzacją przez wiele lat.

Serwis Urządzeń Klimatyzacji

Serwis urządzeń i systemów klimatyzacyjnych

Ważnym elementem działalności naszej szczecińskiej firmy jestserwis i utrzymanie klimatyzacji w czystości. Dlatego też nasi technicy zadbają o prawidłowe czynności serwisowe. Nowoczesne podejście do klienta zobowiązało nas do archiwizowania protokołów z przeglądów, aby w odpowiednim czasie przypomnieć Państwu o konieczności przeprowadzenia serwisu.

Dla Państwa wygody oferujemy również umowy serwisowe klimatyzacji, które zapewnią Państwu serwis 24h/7 dni w tygodniu na terenie Szczecina. Aby uzyskać więcej informacji odnośnie serwisu klimatyzacji prosimy kontaktować się telefonicznie lub bezpośrednio w siedzibie naszej firmy znajdującej się w Szczecinie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda realizacja jest szczegółowo konsultowana z klientem. Dzięki takiemu podejściu produkt końcowy na pewno spełni Państwa wszelkie wymagania. Jesteśmy fachowcami na szczecińskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

klima

Copyright © 2010 www.Wentylacje-Szczecin.pl
Wykonanie © Fabryka Stron    Projekt graficzny © YOOtheme & M. Drogosz    Validation to XHTML 1.0 and CSS 2.1

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 194171