Warning: Creating default object from empty value in /plugins/system/modulesanywhere/helper.php on line 387
Wentylacje-Szczecin.pl - Izolacje Termiczne | Wentylacja Szczecin - Klimatyzacja Szczecin - systemy wentylacji i klimatyzacji w Szczecinie okapy przemysłowe okapy gastronomiczne | Wentylacje-Szczecin.pl

wentylacja_systemy
klimatyzacja_montaz
okapy_przemyslowe

Szybki Kontakt

mapa
WENTYLACJA KLIMATYZACJA
okapy przemysłowe, izolacje termiczne, separatory tłuszczu
montaż i serwis klimatyzacji
Szczecin-Rajkowo
72-005 Rajkowo
GPS: N 53.427669   E 14.465351
tel. 91 886 51 07
fax 91 482 89 11
kom. 604 224 664
email: wentraj@o2.pl

Na Stronie

Przebywa teraz 18 gości 

Izolacje termiczne

Izolacje termiczne rur, zbiorników i przewodów wentylacyjnych

Nasza firma w Szczecinie zajmuje się również izolacjami termicznymi rur, zbiorników i przewodów wentylacyjnych, które są stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest bardzo dobra izolacja o najlepszych parametrach . Nasza izolacja termiczna wykonana jest z produktów najwyższej, jakości, dzięki czemu inwestują Państwo na przyszłość mając świadomość niezawodności i precyzji wykonania. Izolacja termiczna ma przede wszystkim chronić ruę zbiornik czy przewod wentylacyjny przed utratą ciepła. Tutaj niezawodna okazuje się wełna, która jest niepalna i odporna na działanie wszelkiego rodzaju związków chemicznych. Posiada rewelacyjną izolację akustyczną i paro przepuszczalność. Na warstwę izolacyjną stsujemy osłony z blachy.

Nasza firma w Szczecinie szczegółowo przedstawi Państwu możliwości izolacji termicznej rur, zbiorników i przewodów wentylacyjnych i odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz do siedziby naszej firmy znajdującej się w Szczecinie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego też każda realizacja jest szczegółowo konsultowana z klientem. Dzięki takiemu podejściu produkt końcowy na pewno spełni Państwa wszelkie wymagania. Jesteśmy fachowcami na szczecińskim rynku klimatyzacji i wentylacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

klima

Copyright © 2010 www.Wentylacje-Szczecin.pl
Wykonanie © Fabryka Stron    Projekt graficzny © YOOtheme & M. Drogosz    Validation to XHTML 1.0 and CSS 2.1

Warning: Creating default object from empty value in /modules/mod_stats/helper.php on line 106
Odsłon : 191073